Vítejte na stránkách společnosti Eximia CZ, s.r.o., která se zabývá marketingem, řízením a cloudem. Na první pohled se mohou zdát činnosti nesourodé, ale my věříme, že právě takto dávají smysl.

Marketingové pojetí společnosti zahrnuje vše od procesů ve firmě, kterých můžete dosáhnout volbou správných nástrojů a jejich využití v plné šíři, přes administrativu až po prodej. Nevěříte? Rádi Vás o tom přesvědčíme.

Jsme zkušený tým profesionálů. Máme zkušenosti s vedením firem z různých oborů.  Tím se lišíme od konkurence. Neprodáváme znalosti, které jsme se naučili ve školách, ani marketingové produkty, o kterých nám „někdo“ řekl, že fungují.  Kromě vzdělání a praxe nabízíme ZKUŠENOSTI.

Víme, jaké je založit společnost, jak nastavit procesy, s jakými problémy bojujete, že nic se neudělá samo, známe problémy spojené s růstem, řešili jsme problémy se zaměstnanci, zkusili různé formy marketingu a prodeje. Byli jsme kontaktováni různými prodejci všeho možného a četli „jedinečné“ nabídky od různých agentur. Zlobili jsme se s dodavateli a řešili neoprávněné reklamace.  A také víme, jak je těžké pustit si cizí lidi do firmy a hovořit s nimi otevřeně o problémech. Každou kritiku jsme si brali osobně a často ji i popírali. Jenže jediný spravedlivý ukazatel je spokojený zákazník a zisk –  v tomto pořadí.  Kampaň za milion vám nepřinese ani jedno.

Jsme si vědomi toho, že je pro Vás snazší vytáhnout peníze a utratit je za neefektivní kampaň, než se podívat kriticky na svoji firmu skrz naše oči. Ale můžeme Vám slíbit, že nic už pak nebude tolik „bolet“, naopak. Uvidíte, jak se Vaše firma stává zdravější a úspěšnější.

 

Máte u nás tyto jistoty:

  • K vaší firmě se budeme chovat odpovědně jako k naší vlastní.
  • Ušetříme Vám peníze.
  • Zvýšíme Váš zisk.
  • Podělíme se s Vámi o naše know-how.
  • Získáte další klienty – doporučíme Vás
  • Exkluzivita – vždy pracujeme jen pro jednu firmu v oboru. Nikdy se nemůže stát, že bychom zároveň pracovali pro vás a pro Vaši konkurenci. To je naprosto vyloučené.
  • Mlčenlivost  – informace, které od Vás získáme jsou pro nás svaté. Nikdy o nich s nikým nebudeme hovořit a nepoužijeme je jinde, než při práci pro Vás. Budete-li si přát, podepíšeme s Vámi smlouvu o mlčenlivosti s jakoukoliv pokutou v případě porušení. Víme, že je těžké některé údaje poskytnout a tak k nim přistupujeme.

 

Analýza

Na začátku každé spolupráce provádíme analýzu současného stavu, ze které získává klient zpětnou vazbu. V této fázi probereme jaké jsou vaše potřeby, možnosti a příležitosti.

Strategie

Následuje návrh strategie z naší strany, diskuze s klientem a odsouhlasení postupu práce.

Řešení

V této fázi zavádíme domluvené změny, kontrolujeme jejich dosah a opět zpětně analuzujeme. Vše samozřejmě reportujeme klientovi a domlouváme se na dalších krocích.

Navazující podpora

Po dokončení řešení zůstáváme s Vámi a poskytujeme podporu pro fungování a další rozvoj.

Rolovat nahoru