Marketingové pojetí společnosti zahrnuje vše od procesů ve firmě, kterých můžete dosáhnout volbou správných nástrojů a jejich využití v plné šíři, přes administrativu až po marketing a prodej. Nevěříte? Rádi Vás o tom přesvědčíme.

Jsme zkušený tým profesionálů. Máme zkušenosti s vedením firem z různých oborů.  Tím se lišíme od konkurence. Neprodáváme znalosti, které jsme se naučili ve školách, ani marketingové produkty, o kterých nám „někdo“ řekl, že fungují.  Kromě vzdělání a praxe nabízíme ZKUŠENOSTI.

Víme, jaké je založit společnost, jak nastavit procesy, s jakými problémy bojujete, že nic se neudělá samo, známe problémy spojené s růstem, řešili jsme problémy se zaměstnanci, zkusili různé formy marketingu a prodeje. Byli jsme kontaktováni různými prodejci všeho možného a četli „jedinečné“ nabídky od různých agentur. Zlobili jsme se s dodavateli a řešili neoprávněné reklamace.  A také víme, jak je těžké pustit si cizí lidi do firmy a hovořit s nimi otevřeně o problémech. Každou kritiku jsme si brali osobně a často ji i popírali. Jenže jediný spravedlivý ukazatel je spokojený zákazník a zisk –  v tomto pořadí.  Neefektivní kampaň za milion vám nepřinese ani jedno.

 

Máte u nás tyto jistoty:

  • K vaší firmě se budeme chovat odpovědně jako k naší vlastní.
  • Ušetříme Vám peníze.
  • Zvýšíme Váš zisk.
  • Podělíme se s Vámi o naše know-how.
  • Získáte další klienty – doporučíme Vás
  • Exkluzivita – vždy pracujeme jen pro jednu firmu v oboru. Nikdy se nemůže stát, že bychom zároveň pracovali pro vás a pro Vaši konkurenci. To je naprosto vyloučené.
  • Mlčenlivost  – informace, které od Vás získáme jsou pro nás svaté. Nikdy o nich s nikým nebudeme hovořit a nepoužijeme je jinde, než při práci pro Vás. Budete-li si přát, podepíšeme s Vámi smlouvu o mlčenlivosti s jakoukoliv pokutou v případě porušení. Víme, že je těžké některé údaje poskytnout a tak k nim přistupujeme.

 

Analýza

Na začátku každé spolupráce provádíme analýzu současného stavu, ze které získává klient zpětnou vazbu. V této fázi probereme jaké jsou vaše potřeby, možnosti a příležitosti.

Strategie

Následuje návrh strategie z naší strany, diskuze s klientem a odsouhlasení postupu práce.

Řešení

V této fázi zavádíme domluvené změny, kontrolujeme jejich dosah a opět zpětně analuzujeme. Vše samozřejmě reportujeme klientovi a domlouváme se na dalších krocích.

Navazující podpora

Po dokončení řešení zůstáváme s Vámi a poskytujeme podporu pro fungování a další rozvoj.

Často kladené otázky

 

Připravili jsme pro Vás otázky, které nám zákazníci pokládají nejčastěji. Neváhejte se nás ale zeptat klidně znovu nebo na cokoliv jiného.

Více Vám napoví také reference vybraných zákazníků. Další reference Vám rádi dodáme později.

S jakými klienty nejčastěji spolupracujete?
Portfolio našich klientů je velmi pestré. Patří mezi ně firmy poskytující služby, e-shopy napříč obory. Máme zkušenosti v automobilovém průmyslu, cestovním ruchu, technických oborech, vzdělávání, IT, ale také hotelnictví, stravování a dalších oblastech.
Jak probíhá spolupráce?
Většinou nás osloví klient, který řeší aktuální problém v marketingu, obchodu, při projektovém řízení nebo nasazování změn. My problém zanalyzujeme a navrhneme řešení.
Platí se něco předem?
Ne. Vstupní konzultace jsou zdarma. Každá případná placená služba je předem konzultována s klientem.
Spolupráce již od roku 2006, kdy autopůjčovna ASAP Rent car, s.r.o. vznikla ve vysoce konkurečním prostředí. Během tří let poctivé práce a kvalitních služeb se stala leaderem trhu mezi českými autopůjčovnami a získané místo si stále drží.
ASAP Rent car, s.r.o.

Také milujete léto a grilování? Pak vězte, že v prodejně a na e-shopu kamna-grily.cz najdete vše, co potřebujete pro super strávený čas se svými přáteli! Práce pro tuto společnost je pro nás zábava. Podílíme se na e-shopu, zajišťujeme marketing a PR.
Kamna-grily.cz

Cestovní kancelář Green Map Travel byla založena v roce 2013 s cílem zaměřit se na Gruzii. Stáli jsme u samotného zrodu, vytvořili kompletní marketingovou strategii, webové stránky a pomohli získat koncesi. Zajišťovali jsme i interim managera.
Green Map Travel, s.r.o.

Společnost SVP solar, s.r.o. je česká společnost poskytující vysoce odborné služby v oboru solárních systémů, tepelných čerpadel, rekuperací, podlahového vytápění a dalších oborech, které šetří energii. Děláme pro ni online marketing, zejména PPC a SEO.
SVP Solar, s.r.o.

Wald Pharmaceuticals je česká rodinná firma čerpající zkušenosti ze stoleté rodinné tradice a znalostí chemie, farmacie a medicíny. Máme to potěšení, že můžeme přispět našimi znalostmi v oblasti marketingu a PR a podílet se na jejím růstu.
Wald Pharmaceuticals s.r.o.

Společnost B-land, s.r.o. podniká v automobilovém průmyslu. Vlastní autoservis, poskytuje asistenční a doplňkové služby. Vždy když máme pocit, že už poskytují všechny služby, které existují, dokáží nám, že umí mnoho dalšího a navíc skvěle. Je nám ctí být u toho.
B-land, s.r.o.