Outdoor a indoor

Zajistíme outdoor a indoor reklamu. Máme výborné kontakty, víme, kdy se kde jaká plocha uvolňuje a dokážeme nabídnout i zajímavé slevy.

V případě last minute nabídek pak můžete počítat i s výraznými slevami. Postaráme se o vše, od tisku až po výlep.

Outdoor a indoor nabízí tyto formáty:

Billboard (3×6 m)

Nejčastěji využívaný outdoor reklamní nosič. Najdete je všude, kde jsou lidé. U silnic, ve městech. Účinné jsou spíše u chodců a na kominukacích se sníženou rychlostí.

CLV neboli CityLight Vitrine

Většinou prosvětlená vitrína v různých rozměrech. Nejčastěji u zastávek veřejné dopravy a na frekventovaných ulicích, v metru, tramvajích, autobusech.

Bigboard (9,6×3,6 m)

Vhodný i na rychlejší typy komunikací a dálnice. Bigboardy mohou být i nasvícené, případně nést další kreativní nápady – 2D nebo 3D nadstavby, pohyblivé části…

ELON Poster – animovaný druh CitiLightu

Elektroluminiscenční fólie dokáže sama generovat světlo. Tuto fólii lze ohýbat a díky tomu ji je možné využít i na jiných místech než jiná média.

Double bigboard (9,6×8,2 m)

Formát, který nabízí kompromis mezi bigboardem a větší zdí. Velkorysý reklamní prostor poskytuje propagační plochu až 80 m2

Další outdoor

Pro kompletní reklamu je dobré kladické billboardy doplnit i dalšími nosiči, mezi které patří například bannery, plachty, polepy vozidel, navigační tabule a další.

Megaboard (16×9 m)

Pokud zvolíte megaboard, veřte, že takto velkou plochu už nepřehlédne vůbec nikdo. Při jízdě automobilem je viditelný až na 1 km, po dobu 30 sekund. Co více si přát?

Další indoor

Reklama na nákupních vozících, reklama na regálech, podlahová grafika, reklamní obrazovky, rámečky v kabinkách, na WC a uvnitř dalších budov, pohlednice ve stojanech, samolepky,…

Můžeme Vám s něčím pomoci?