Řízení projektů

Rozhodli jste se spustit nový projekt a věřili, že jej zvládnete s vlastními lidmi, ale ukázalo se, že je to nad jejich síly? Z kapacitních důvodů nestíháte, ale na zaškolování nového člověka je již pozdě?
Chybí Vám část know-how, ale sehnat odborníka je v krátkém termínu nereálné? Potřebujete schopného člověka jen na pár dní, ale kde ho najít?
Vyskytl se problém, na který nestačíte a potřebujete rychle odborníka? Vyšplouchl Vás dodavatel a hrozí zpoždění celého projektu? Odešel Vám schopný manager a potřebujete rychle dočasného managera, který jej zastoupí
ve funkci až do příchodu nového managera? Potřebujete do firmy zavést nové procesy? Chybí Vám marketingové nebo obchodní oddělení? Stěhujete se a potřebujete zajistit plynulý chod?

Obraťte se na nás. Spolupracujeme s prověřenými lidmi, dodavateli, zkušenými projektovými manažery. Jsme schopni v extrémně krátkém čase nastoupit do rozjetého vlaku a za jízdy převzít řízení. Díky spolehlivým partnerům dokážeme přesně naplánovat harmonogram a také jej dodržet.

Mezi naše úspěšné projekty například patří:

  • Zajištění managerů z různých oblastí do firem v personální nouzi.
  • Stěhování celých firem do nových prostor, včetně IT.
  • Vedení marketingových a obchodních oddělení.
  • Zavádění nových produktů na trh – včetně registrace, výroby, distribuce a propagace.
  • Náhrada dodavatelů během procesu.
  • Školení v různých oblastech – marketing, obchod, PR, účetnictví, atd

 

S klienty spolupracujeme na projektech dvěma způsoby:

Jednorázové
Klient nás objednává vždy jen pro daný projekt. Na začátku definujeme cíl, kterého je nezbytné dosáhnout, stanovíme cestu a harmonogram.

Dlouhodobé
Klient platí paušálně domluvenou částku a využívá našich služeb v čase, kdy nás potřebuje. Předává nám dílčí úkoly, které z kapacitních nebo odborných důvodů není schopen pokrýt z vlastních zdrojů. Naši konzultanti jsou k dispozici na zavolání pro konzultace v dané problematice, případně jsou schopni vykrýt “personální nouzi” přímo ve společnosti.

Můžeme Vám s něčím pomoci?