Webové stránky pro ubytovací zařízení

Nikdy nebylo snazší mít vlastní stránky.

Skvělý design

Stačí si vybrat šablonu, která se vám bude líbit a můžeme začít! Web plně responzivní i pro mobily a tablety.

l

Dokonalé texty

Rádi Vám pomůžeme napsat texty tak, aby lépe prodávaly a byly přívětivé pro vyhledávače.

Vlastní doména

Nemáte vlastní doménu? Děláte velkou chybu. Víte proč? Dali byste všanc i svoji trvalou adresu?

Ceny nového webu

 

Připravili jsme pro Vás různé varianty pro Vaše nové webové stránky. Stačí si níže vybrat šablonu, podle které připravíme Vaše webové stránky a poté objednat variantu webových stránek podle šíře služeb – Základ, Plus, All inclusive. Pokud si nevyberete z naší nabídky, můžeme pro Vás připravit web přesně na míru. Cena se odvíjí od Vašich požadavků, tedy nás neváhejte kontaktovat a my pro Vás připravíme individuální řešení.

Pokud nemáte vlastní webhosting a budete chtít vše od nás, pak nezapomeňte objednat i webhosting.

Vyberte si jednu z šesti šablon níže!

V šablonách je možné měnit obrázky, barvy, texty, uspořádání a položky menu. Vše doladíme podle Vašich představ.

Šablona 1

Šablona 2

Šablona 3

Šablona 4

Šablona 5

Šablona 6

Nejčastěji kladené otázky

Jakým způsobem probíhá spolupráce?

Zákazník si nejdříve vybere z grafických návrhů webových stránek, které nabízíme. Poté se domluvíme na tom, zda má svoji doménu (adresu webových stránek) a svůj webhosting (místo, kde je umístěn web a e-mailové adresy na vlastní doméně). Pokud má svůj webhosting, jednoduše po zaplacení nahrajeme webové stránky na webhosting.

Dále pokračujeme podle tarifu, který si vybral. Pokud si vybere základní tarif, získá přístupové údaje do administrace webu a sám si vloží texty a fotky. V případě tarifu „Plus“ za zákazníka doplníme stránky a fotky na web.U tarifu „All inclusive“ získává zákazník další služby. V každém případě má ale klient vždy přístup do administrace webu, který mu zůstává.

Pokud zákazník nemá svůj vlastní webhosting, případně doménu, nic se neděje. Můžeme vše za roční poplatek zajistit a zákazník se již o nic nemusí starat. Navíc se na nás může v průběhu roku vždy obrátit a my pro něj v ceně zajistíme založení e-mailových schránek, zálohu webových stránek, aktualizace webu a pohlídáme, aby nepropadla doména.

Je nutné mít vlastní doménu?

Jednoznačně ano. Více si o tom můžete přečíst ZDE.

Poplatek za vlastní doménu činí do cca 300,- Kč ročně + webhosting. Výhody za tento poplatek ale rozhodně stojí. V případě vlastní domény je to stejné jako s vlastnictvím nemovitosti a adresou. Když nemovitost vlastníte, pokud ji neprodáte, adresa vám zůstává. U různých řešení „zdarma“ – webnode, euweb, webzdarma, atd je to stejné jako v pronájmu. Majitel může nakládat s nemovitostí jak chce a také Vás kdykoliv vystěhovat. Co pak s natištěnými letáky, atd? Navíc, většinou tato služba „zdarma“ Vás stojí nechtěnou reklamu na Vašem webu – často i přímo na konkurenci.

Co je ale ještě větší problém, že takový web většinou nejsou ochotny registrovat vyhledávače, což znamená, že i když nabízíte sebelepší službu, nejspíš ji nikdo na internetu nedohledá = máte méně zákazníků než konkurence s vlastní doménou, která podniká ve stejném oboru a lokalitě.

Navíc věřte, že na zákazníky mnohem lépe působí, když komunikují s firmou, která má vlastní webové stránky.

Jak získám vlastní doménu a hosting?

V zásadě jsou dvě možnosti, ale v obou případech budete vlastníci své domény VY.

1, Pomůžeme Vám vybrat doménu a zaregistrovat ji. Zůstane vedená pod účtem vedeným na Vaše jméno a jen ji nasměrujeme na adresu, kde bude umístěn web. Pokud si sami budete platit webhosting, pak je ideální, když je vše pod jedním účtem. Každý rok Vám pak přijde faktura od webhostingu na doménu a webhosting. To je vše.

2, Vybereme spolu jméno domény, která bude zaregistrována na Vaše jméno a vy budete její vlastník. Doménu budeme spravovat my, pod našim účtem (vy si ji kdykoliv můžete převést i bez našeho souhlasu jinam) na našem webhostingu, kde dochází k pravidelným aktualizacím a zálohování webu. My Vám jednou za rok vystavíme fakturu na rok dopředu pro obě služby a to je vše.

Pokud se chcete dozvědět více o tom, proč mít web, jak vybrat doménu, atd, pak se podívejte na naši stránku ZDE.

 

 

Můžu od vás odejít a přesunout web jinam?

Samozřejmě. V případě, že budete mít web na našem hostingu, kdykoliv nám můžete zavolat nebo napsat e-mail a my Vám celý web vyexportujeme a Vy s ním můžete nakládat tak, jak budete potřebovat.

Jak dlouho trvá, než budeme mít web?

Záleží na složitosti zakázky. Ale u jednoduchých webových stránek to trvá většinou 1 – 3 týdny. U složitých pak 2 – 4 týdny.

Můžeme Vám s něčím pomoci?

Jaké další služby v online světě nabízíme?

 

SEO

Zlé jazyky říkají, že SEO je mrtvé. Dokážeme Vám, že není a navíc se opravdu vyplatí.

PPC

Hlavním cílem PPC je zisk. Za tím si stojíme a nikdy Vás nebudeme tlačit do nesmyslných kampaní zatěžující rozpočet.

E-mailing

Kdo nezkusil neuvěří. Dokážeme Vám, že klienty nebudou Vaše e-maily obtěžovat, ale dokonce se na ně budou těšit.

Copywriting

Nic není v online marketingu důležitější. Texty prodávájí, texty jsou stavebním kamenem SEO, PPC i e-mailingu.

Sociální sítě

Facebook, Instagram, Twitter, Google+, LinkedIn a mnoho dalších. Umíme spravovat profily, zajistit nárůst fanoušků, zvýšit prodeje a mnoho dalšího.

Audit

Ať děláte co děláte nejsou čísla taková, jaká si myslíte, že by mohla být? Nechte nás se podívat, co by šlo dělat jinak. Vždy najdeme cestu k růstu.